Geriausi Kartotiniai Namų Projektai

Namų Projektai

Sveiki visi, rašau Jums pirmąjį savo blogpostą, tikiuosi jis Jums patiks. Taigi pirmoji mano tema yra- Kartotiniai Namų Projektai. Rėmiausi Universalaus Meistro straipsniais bei patarimais, nes pats naudojausi jų paslaugomis ir man begalo patiko! Kodėl tai aktualu? Na visų pirmiausia, tai gali padėti sutaupyti Jums krūvą pinigų ir nervų. O ir dažniausiai tai būna geriausias pasirinkimas.

Įdėjau interjero dizaino fotografiją vien tik dėl to, nes kad ir kokį namą Jūs pasistatysite, Jūs gyvensite viduje, niekada nepamirškite to, ar verta investuoti krūvą pinigų, kad kiti žmonės pavydėtų Jums to ką turite? O gal nustokite būti tipiniais lietuviais ir įsikurkite nemąstydami ką kiti pagalvos… Taip, aš esu vienas iš tų žmonių, kuriems nerūpi kitų nuomonė apie mane! Na išskyrus šeimą ir man rūpimus žmonės, tačiau jie žino koks aš esu žmogus, todėl man tikrai neprikišinėja. Anyway, grįžkime prie temos! Jeigu Jūs pasirinktumėte kartotinį namo projektą, Jūs sutaupytumėte labai nemažai pinigų, nes juos pastatyti lengviau, viskas jau būna apgalvota, mažiau laiko sugaišite ir galėsite pagaliau kurtis savo svajonių namus.

Taigi aš pasisakau už Kartotinius Namų Projektus!

Į ką vertėtų susitelkti? Pasidarykite savo namus kuo praktiškesnius, kuo mažiau nereikalingų erdvių, kaip balkonų antrame aukšte(Juk kaip dažnai ten leisite laiką?), ar apskritai pagalvokite apie antrą aukštą, vis tik, greičiausiai vaikus ten nugrūsite gyventi? O kai jie užaugs, kas ten bus? Jūs patys ar norėsite laipioti ten? Bus visiškai nebenaudojamas plotas, ar sandelys…

Nuoširdžiai rekomenduoju užeiti į Universalus Meistras tinklalapį, ten dirba būrys protingų specialistų, kurie palengvins visaip Jūsų gyvenimą, nuo elektriko, santechniko iki geodezininko arba architekto paslaugų gali būti surasta ten. Jie siūlo netgi 24 kartotinius namų projektus, tad visi tikrai turės kažką išsirinkti. Ir jeigu galvojate jog tai apmokama reklama, tikrai klystate… Aš naudojausi jų paslaugomis ir tikrai naudosiuosi vėl!

Jų nuoroda: http://www.universalusmeistras.lt/pigus-kartotiniai-namu-projektai/

Kaip jie sako 24 Kartotiniai Namų Projektai, kurie dar nieko nenuvylė

Na kaip pirmam postui manau užteks, dėkui už dėmesį ir jeigu kils klausimų, rašykite, arba komentuokite, greitai susimatysime vėl!

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn